SATELITNÁ TELEVÍZIA

satelitepic

Satelit je jedným z najspoľahlivejších a najúčinnejších prostriedkov slúžiacich k prenosu televíznych a rádiových programov po celom svete.

Neexistuje prakticky žiadny limit pre počet satelitných televíznych kanálov a takmer celá populácia sa nachádza v dosahu televízie cez satelit. Satelitné družice určené pre televízne vysielanie v Európe sa považujú ako jeden z najspoľahlivejších zdrojov televíznych programov, rádiových staníc, internetu a multimediálnych služieb. Významne dopĺňajú ponuku televíznych programov na našom trhu. Programy vysielané do celej Európy pomocou týchto družíc zahŕňajú najvýznamnejšie slovenské a české, ale aj medzinárodne verejnoprávne a komerčné programy rovnako ako aj programy lokálneho a regionálneho významu.

DALNet vám ponúka možnosť technického návrhu podľa vašej predstavy, ako aj dodanie potrebnej technológie a montáž celého televízneho systému. Realizujeme televízne rozvody pre bežnú domácnosť v panelovom byte, rodinnom dome, ale aj káblové rozvody pre väčšie priestory ako sú penzióny, ubytovne, hotely a administratívne budovy.


Výborná kvalita a rôznorodý obsah!

Služba freeSAT nepozná geografické obmedzenia a prináša plnohodnotný zážitok priamo do vášho domova kdekoľvek na území Slovenska. Prinášame do vášho domova dokonalý zážitok. Ponúkame vyše 120 televíznych kanálov, mnohé vo vysokom rozlíšení, s najlepšou kvalitou obrazu a zvuku a mnoho ďalších extra televíznych služieb, z ktorých si môžete vybrať.