POČÍTAČE, NOTEBOOKY, TLAČIARNE, PERIFÉRNE ZARIADENIA

pc1

DALNet zaisťuje široké služby v oblasti informačných technológií. Ponúkame vám predaj a servis výpočtovej a kancelárskej techniky od renomovaných výrobcov Hewlett Packard, Lenovo, Toshiba, Asus, Acer a ďalších výrobcov. Priamo u nás riešime servis notebookov, PC zostáv, monitorov a tlačiarní. V našej predajni máme veľký výber tovaru a periférií. Tovar, ktorý nie je u nás v predajni vám vieme dodať v krátkej dobe na objednávku.


 

pc_mini

POČÍTAČE

Realizujeme servis a predaj počítačov a periférnych zariadení. Ponúkame inštaláciu softvéru, ovládačov zariadení, antivírových programov, kancelárskych aplikácií. Po diagnostike a testoch navrhneme riešenie pre optimalizovanie výkonu vášho počítača. Odvírime váš počítač, opravíme poškodený systém, odstránime škodlivý a nepotrebný softvér. Zaisťujeme zálohovanie a obnovu údajov. Obnovíme zmazané údaje na disku, prípadne na USB kľúči.  


images

NOTEBOOKY, TABLETY

Oprava vylomených konektorov napájania USB, výmena prasknutých LCD, čistenie a výmena chladičov, výmena modulov operačnej pamäte, výmena pevného disku, oprava poliatych notebookov, výmena zlomených pántov a prasknutých krytov, pozáručný servis, oprava základných dosiek - Rework a Reballing BGA, VGA chipsetov.